Ruszy A Kampania Patronite
Ruszy A Kampania Patronite

Ruszyła kampania Patronite

Ruszyła kampania Patronite 1920 1280 WinEverything

Ruszy A Kampania PatroniteDzięki Waszym dotacjom będziemy mogli zrealizować poszczególne zaplanowane etapy zdjęciowe. Nasz harmonogram jest obfity w wyjazdy zarówno treningowe naszych zawodników, jak i na zawody takie jak Mistrzostwa Polski, czy Puchar Europy. Mamy średnio 3 wyjazdy w miesiącu przez cały sezon, co sprawia, że nakład finansowy potrzebny do realizacji zdjęć jest bardzo wysoki. Udało nam się sfinansować dwa takie wyjazdy, na więcej – będziemy potrzebować wsparcia, dzięki któremu uda nam się zachować jakość materiału na najwyższym poziomie.

Sample

NAGRODY W PATRONITE

5 zł

Wielkie dzięki za wsparcie dla ekipy Woodpecker Motion Pictures! Otrzymujesz od nas wirtualny certyfikat z podziękowaniem!

10 zł

Ogromne podziękowania dla Ciebie! Oprócz certyfikatu z podziękowaniem, otrzymasz od nas na maila update z pracami nad naszymi najnowszymi produkcjami. Będziesz dowiadywać się na bieżąco, na jakich etapach są nasze projekty, w co dwumiesięcznym newsletterze 😉

25 zł

Hej, wspierasz nas na maxa! Dzięki Twojemu zaangażowaniu możemy pracować nad nowymi projektami wyjazdowo-sportowymi. W podziękowaniu dostaniesz od nas wirtualny certyfikat z podziękowaniem za wsparcie, będziesz otrzymywać co dwa miesiące newsletter z informacjami o naszych postępach w projektach oraz zaprosimy Cię na zamkniętą grupę na Facebook’u, na której dostarczymy Ci materiały ‘zza kulis’ – tzw. ‘making of’ z naszych produkcji!

50 zł

Tutaj stajesz się częścią naszej ekipy! Wielkie dzięki za duże wsparcie! Oprócz certyfikatu z podziękowaniem, newslettera, zaproszenia do zamkniętej grupy na FB i zniżki na wyjazd treningowy z najlepszymi zawodnikami przygotowującymi się do największych imprez triathlonowych na świecie zapraszamy Cię na zamknięte Q&A online, z całą ekipą Woodpecker MP!

150 zł

Wielkie czyny niosą za sobą wielkie nagrody, a w naszym przypadku – wielkie wydarzenia! Bardzo dziękujemy za dofinansowanie, dzięki któremu będziemy mogli zaprosić Cię pokaz premierowy naszego filmu! Dostaniesz od nas: Certyfikat z podziękowaniem, newsletter mailowy z informacjami na bieżąco z postępu nad projektami, dostęp do zamkniętej grupy na FB, onlineQ&A z ekipą filmową, a także zaproszenie na pierwszy oficjalny pokaz naszego filmu!!

400 zł

Nie mamy słów, żeby opisać wdzięczność za wsparcie dla naszej działalności! W podziękowaniu otrzymujesz od nas: Wirtualny certyfikat z podziękowaniem, co dwumiesięczny newsletter informujący o progresie prac nad produkcjami, dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u, w której przesyłamy materiały zdjęciowe i filmowe z tzw. ‘making of’. Ponadto zapraszamy Cię na premierę naszego filmu oraz jako jedna z 10-ciu osób będziesz widnieć w jego napisach końcowych!

750 zł

Wow! Twoje niewiarygodne wsparcie jest godne podziwu! W zamian za nie dostarczymy Tobie certyfikat z podziękowaniem za wsparcie finansowe, co dwumiesięczny newsletter o progresie w pracach nad projektami, dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie będziemy wrzucać materiały z planu + mamy do zaoferowania 3 pakiety na dowolny start w zawodach Garmin Iron Triathlon od naszego partnera LABOSPORT!!! Dodatkowo otrzymasz oczywiście zaproszenie na oficjalną premierę kinową naszej produkcji!

https://patronite.pl/woodpeckermp/